Кіровоградська область готова перейти до другого етапу виходу з карантину – МОЗ

Кіровоградська область готова до другого етапу виходу з карантину. Відповідну таблицю опублікувало Міністерство охорони здоров'я України.

За інформацією, регіон відповідає усім трьом критеріям, встановленими урядом 20 травня: інцидентність, завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

Показник інцидентності — середня кількість випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення, яка має складати менш як 12 осіб на 100 тис. населення — у Кіровоградській області складає 2,47.

Завантаженість ліжок у закладах для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 повинна бути менше ніж 50%. Показник завантаженості ліжок на Кіровоградщині — 22, 47%.

Кількість проведених тестів (ПЛР та ІФА), що має становити більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів, на Кіровоградщині  — 20,92.

За рішенням уряду, якщо область відповідає критеріям, з 22 травня дозволяється робота готелів (без ресторанів), проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів, релігійних заходів (не більше 1 людини на 10 м²). З 25 травня може почати роботу метрополітен та дитячі садки.

Крім Кіровоградської, перейти до другого етапу виходу з карантину можуть ще 12 областей — Вінницька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Харківська, Львівська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська.

Неготовими виявилися 11 областей: Дніпропетровська, Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, а також Київ.
Comments

    No results found.