Одноклассники.ру, сайт odnoklassniki.ru, одноклассники, однокласники моя сторінка, однокласники

Однокласники створений для вас, дорогі користувачі, для того, щоб ви змогли знайти нових друзів. Розповісти цікаву розповідь у блозі або розмістити на сайті ваші фото зі школи, місця відпочинку, роботи. У нас ви можете оформити свою сторінку на ваш смак, поставити ваш фон і зробити ваш дизайн. Створити на Однокласниках свою сторінку легко і просто. Реєстрація, Вхід, Авторизація дуже проста і зручна. Однокласники завжди в контакті з приятелями і друзями. Запрошуйте Користувачів сайту Однокласники у ваші групи на сайті. Ви також можете розміщувати новини у безкоштовний блог. Поділіться улюбленими захопленнями на вашому блозі на сайті, на вашій сторінці, у вашій групі. Вхід на сайт. Odnoklassniki.be має свій новинний блог, на якому кожен користувач може розмістити свою новину безкоштовно. Реєструйтеся на сайті зараз та отримайте подарунок 100 пойнтів!

Однокласники.ru сьогодні — найбільша російськомовна соціальна мережа , що об’єднала в собі людей самих різних віків , інтересів і соціального стану. Для кожного відвідувача сайт став універсальним майданчиком спілкування, розширення кола особистих і ділових зв’язків. Комусь сайт допоміг розшукати старих друзів і знайомих, родичів, першу любов, комусь — улаштуватися на роботу, знайти несподівані можливості для професійного росту

За час свого існування проект міцно зайняв нішу в трійці самих популярних російськомовних ресурсів мережі , обігнавши по рейтингу багатьох довгожителів Інтернету. Але самий яскравий результат, якого досяглися Однокласники.ru за короткий період, — ця кількість зареєстрованих користувачів, число яких продовжує стрімко рости . Більше того, багато з сьогоднішніх активних користувачів мережі прийшли в Інтернет тільки після того, як довідалися про «Однокласників».

Проект, створений і розроблений Альбертом Попковим, був запущено 4 березня 2006 року. Перший зареєстрований користувач на сайті — автор усім відомого логотипа компанії дизайнер Дмитро Уткін. Це через рік Однокласники.ru будуть названі «масовим божевіллям» рунетчиків XXІ століття, однак до цього моменту стояло зробити ще дуже багато.

Перші шість місяців життя проекту — один з самих складних етапів в його розвитку. Реєстрація перших 100 тисяч користувачів пройшла в рекордно короткі строки. Уже восени 2006 року користувацька база сайту нараховувала півмільйона анкет. Вкладення власних сил і засобів в технічне забезпечення й просування сайту, нарешті, дало результати. В грудні 2006 року число зареєстрованих анкет перевалило за мільйон. Наступний етап — літо 2007 року, коли число користувачів наблизилося до 3 мільйонів.

Одночасно з роботою над технічними можливостями сайту вводилися новинки в дизайн-версії проекту. «Однокласники» мінялися буквально на очах: до списку шкіл додалася можливість пошуку по вузам, місцям відпочинку, роботи й служби. В списку друзів користувача з’явилися «друзі друзів», можливість переглядати анкети «гостей », виділяти «фаворитів». В самому кінці 2007 року зачала роботу мобільна версія сайту. І вже в початку березня 2008 року активісти на «Однокласниках» могли вільно заводити групи, поєднуватися по інтересам, а потім стали розміщати на своїх сторінках фотоальбоми й використовувати численні додаткові сервіси .

Осінь 2008 року знаменувала ще одну важливу цифру — 25 мільйонів анкет зареєстрованих користувачів і більш 6 000 000 відвідувачів на сайті щодня (дані дослідження TNS Gallup). На цей момент проект міцно зайняв своє місце в числі лідерів Рунету.

Проект двічі ставав лауреатом Національної Премії за внесок в розвиток російського сегмента мережі Інтернет — Премії Рунета — 2006 і 2007, лауреатом першої російської щорічної загальнонаціональної премії в області індустрії розваг Russіan Entertaіnment Awards 2007 в номінації «Веб-сайт року;», власником Гран-прі в конкурсі Master of Brandbuіldіng, 2008 і Гран-прі за «Вплив на офлайн» в мережному професійному конкурсі Російського Онлайн ТОР (РОТОР) 2008 і РОТОР .

І тем не менш , головне досягнення проекту — це численні слова дяки тих, кому сайт допоміг відкрити для себе новий мир спілкування й несподіваних можливостей. Саме тому Одноклаcсники.ru сьогодні стали невід’ємною частиною життя російськомовного населення не тільки в Росії, країнах СНД і Балтії, але і в усьому світі. Старі й нові друзі, колеги, давно загублені зв’язки — увесь світ спілкування, професійних і кар’єрних можливостей виявилися на відстані витягнутої руки.

Сайт

Добавить комментарий