Регистрация  Войти 

Близько половини десятого ранку, 28 липня, Ліза Боярська зареєструвала шлюб з Максимом Матвєєвим.

Церемонія проходила на Фурштадтской вулиці. З будинку Ліза та її наречений виїхали о 9.15. Орендований чорний «Мерседес» підігнали до внутрішнього подвір’я, щоб папараці не могли сфотографувати Лізу. У машині вже сидів Михайло Боярський. Актор був у темних окулярах і постійно комусь телефонував.

Ліза, вийшовши з будинку, одразу ж пірнула в автомобіль, а слідом за нею послідував і наречений. Обидва вони були в джинсах, однакових білих футболках і пляжних капцях. Ніяких урочистих вбрань, важких суконь і строгих костюмів. Замість фати на голові нареченої красувалися кілька кокетливих білих бантиків.

Сьогодні у закоханих подвійне свято – народження нової сім’ї і день народження Максима Матвєєва. Судячи з усього, молоді спеціально запланували одруження на цю дату. Зате чоловік тепер ніколи не забуде день свого весілля.

Через п’ять хвилин з будинку вийшла мама нареченої Лариса і сама сіла за кермо своєї сріблястої «Тойоти». У РАГСі пару погодилися зареєструвати до офіційного відкриття палацу, щоб не привертати зайвої уваги.

Нагадаємо, Максим Матвєєв зіграв одну із головних ролей у фільмі «Стиляги«.

Источник: http://tsn.ua/glamur/svitska-hronika/liza-boyarska-viyshla-zamizh-u-dzhinsah.html

Оставьте свой комментарий

Реклама

newslive.com.ua
Войти